Westerwindpad nieuwbouw brug nadert einde

Het heeft te lang geduurd en door diverse onvoorziene omstandigheden heeft het werk enige malen stilgelegen waardoor het leek alsof er niet werd gewerkt. Veiligheid en zorg voor de aangrenzende woningen hebben altijd de hoogste prioriteit gehad en niet de snelheidvan het project, aldus projectleider Jan Schermer van de gemeente Zaanstad. Toch ziet het er naar uit dat de werkzaamheden spoedig afgerond zullen zijn waardoor het Westerwindpad en vooral ook de Fronik-boerderijvoor voetgangers en fietsers weer volledig bereikbaar zijn vanaf de Westzanerdijk. Ons motto: kom maar zo snel mogelijk over de brug ….

Kik voor meer foto’s van de werkzaamheden bij de Westerwindpadbrug op de foto hieronder.

0 reacties

Een reactie versturen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *